Jak jsem přestala kouřit ...

Už to bude 15 let od doby kdy jsem si naposledy zapálila cigaretu a přišla jsem na to jak nekouřit. Byla jsem náruživý kuřák a v období mého největšího stresu jsem kouřila 3 krabičky denně. Chtěla jsem strašně moc přestat kouřit. Vyzkoušela jsem všechno, od náplastí, žvýkaček, akupunktury….no prostě co se dalo. Až jednoho dne mi kamarádka doporučila biorezonanční metodu přístrojem Bicom. Zprvu se mi to nepozdávalo a taky se mi to zdálo drahé, ale neměla jsem co ztratit. Řekla jsem si, že jestli to bude fungovat, tak se mi ty peníze vrátí velice brzy.

Objednala jsem se a šla. Celé sezení trvalo asi 35 minut a já jsem šla s úsměvem domů. Opravdu jsem chtěla přestat kouřit, moc jsem chtěla. Poté co jsem podstoupila terapii, to bylo jako kdybych si nepamatovala jaké to je kouřit. Neměla jsem vůbec nutkání na cigaretu, dokonce mi ani cigarety nevoněly. Jenom mi bylo líto, že si nemůžu zapálit u kafíčka nebo u pivíčka. Ale na 14 dní jsem úplně vynechala pití kávy a alkoholických nápojů, aby mě to nelákalo.

Od té doby nekouřím. Nevím jaké to je fyzicky si zapálit, protože se cítím jako bych neměla žádnou vzpomínku na tyto vedlejší symptomy kouření. Vůbec nevím jaké to je – to ranní první potáhnutí, ten první šluk. Nic mi to nedělá. Vždycky všem říkám, že pro to abych zase začala kouřit, bych se to musela naučit od začátku znovu. A to se mi nechce. Aspoň tak to já cítím.

Děkuji hlavně sama sobě, že jsem našla cestu k lepšímu a kvalitnějšímu životu a lepšímu zdraví. Už dávno vím, že se nazpět nikdy nevrátím. Dnes tímto způsobem chci pomoci i dalším lidem. Teď jsem to já kdo praktikuje tuto biorezonanční metodu a z vlastní zkušenosti vím, že pro mě to byla jediná a 100% cesta k úspěchu. Tak to zkuste i Vy ;) Nebudete litovat, to Vám garantuji.

Jana Ryšková

Důležité upozornění:

Biorezonanční metoda není klasická medicína. Biorezonance je alternativní metoda a nenahrazuje klasickou medicínu. Taktéž mé pracoviště nefunguje jako klasická ordinace, já nejsem lékař a proto také nenahrazuji Vašeho klasického lékaře.

Děkuji za pochopení

Bc. Jana Ryšková
Certifikát Bicom-optima
Certifikát sady KTT a baňkování
Certifikát Hammerovy ložiska
Certifikát pohybový aparát, eliminace alergií
Certifikát biorezonance ve veterinární medicíně
Certifikát buněčná ahormonální terapie
Certifikát
Certifikát systematika práce s přístrojem Bicom