S čím Vám pomůže biorezonance

Co dokáže rozpoznat biorezonance

 • všeobecné alergeny – pyly, prach, zvířecí chlupy (srst)
 • napadení viry, bakteriemi, plísněmi a jinými parazity
 • psychická zátěž, zátěž toxiny a těžké kovy
 • nedostatek minerálů a vitamínů v tělě
 • potravinové alergeny, testování alergických reakcí na běžné potraviny
 • zátěž geopatogenních zón

Co dokáže eliminovat biorezonance

Alergie

Biorezonance Vám nabízí už po 20 let řešení jak se zbavit alergie. S přístrojem Bicom Optima je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků alergie určit a eliminovat. Biorezonance funguje na bázi fyzikální medicíny s pomocí certifikovaného přístroje Bicom Optima. Tato metoda je bezbolestná. Frekvenční vzorek pacientova alergenu je načten a pomocí elektrod a elektromagnetického vlnění změněn tak aby eliminoval reakce na daný alergen, popřípadě jej uplně vyrušil. S eliminací alergií má biorezonance opravdu vysokou úspěšnost - průměrně 80% klientům jsou alergie zcela eliminovány. Tato metoda je vynikající pro děti obvzvláště pro absenci vedlejších účinků.

Na světě je mnoho druhů alergií od alergie na zvířata, pyl, slunce až po rozmanité potravinové alergie...
Pokud znáte svůj konkrétní alergen (např.: srst Vašeho domácího mazlíčka, domácí prach, konkrétní potravinu ...), přineste ho s sebou ať se můžeme zaměřit přímo na něj a tím Váš specifický alergen nejlépe eliminovat.

Mnohem více informací najdete na stránce Eliminace Alergií pomocí biorezonance

Astma

Astma, pochází z řeckého slova Ásthma neboli „lapání po dechu“, je to běžné chronické zánětlivé onemocnění dýchacích cest. Mezi symptomy patří sípání, dušnost, svírání hrudi a kašel. Příčin astmatu může být více. Velmi často se jedná o alergii na pšenici, případně lepek a s ní související alergii na plíseň Aspergilus, ale i alergie pylové, na roztoče a prach, zvířecí srst, méně často alergie potravinové a jiné.

Příčinou vzniku alergie je poškození sliznice střeva nejčastěji plísňovou infekcí, ale také bakteriemi, parazity nebo alergeny (jako jsou chlamydie, plicní motolice nebo pyly). Tímto vzniká chronická vleklost astmatických problémů a tímto i následná chronická zátěž na průdušky, plíce i srdce. Nedostatečná imunita je příčinou většiny chorob jak je to i v tomto případě.

Biorezonance dokáže zjistit a řešit potíže a jejich příčiny jakož i eliminovat alergie a ve většině případů je úplně odstranit. Biorezonance detoxikuje a posílí Vaše tělo, postižené orgány, ledviny a játra a zvýší obranyschopnost organismu, vitalitu a redukuje stres.

Biorezonance nezatěžuje Váš organismus, je bez vedlejších účinků, probíhá zcela bez léků a proto je vynikajícím řešením i pro Vaše děti.

Chlamydie

Chlamydie spadají do skupiny infekčního onemocnění bakterií chamydia trachomatis nebo chlamydia pneumonie. Bohužel léky užívané při tomto onemocnění fungují pouze v ranném 1.stadiu (stadium 2 a 3 jsou chronické a nedají se již eliminovat antibiotiky). Jelikož většina lidí je dlouhodobě bez jakýchkoliv symptomů je těžké vůbec chlamydie v 1. stadiu odhalit. Většina lidí řeší chlamydie až v chronickém stavu, kde už antibiotika potlačí pouze přechodné vedlejší účinky, ale chlamydie zůstávají v buněčném základu Vašeho těla a dále propukají a tropí neplechu. Zde se Vám otevírají dveře pro biorezonanční metodu, která dokáže zjistit a zcela vymítit i vleklé a chronické chlamydie a pomocí upraveného frekvenčního vzorku vyvést chlamydie z organismu. Tento postup je nutno aplikovat opakovaně, až do úplného vymítění.Tato metoda je bezbolestná, bez vedlejších účinků, bez léků a vysoce úspěšná.

Chlamydie se dělí na dva druhy, jsou velmi nebezpečné a napadají zejména močopohlavní orgány, plíce posléze srdce, mozek a klouby. Je odhadováno, že více než 30% populace je nakaženo chlamydií.

Patří mezi nejrozšířenější druh chlamydií a napadá dýchací cesty a plíce a šíří se kapénkově.

Je způsobená pohlavní infekcí a přenáší se nechráněným pohlavním stykem. 50% žen a 80% mužů nepociťuje žádné příznaky, přestože jsou infikováni. Tato chlamydie způsobuje zánět močové trubice, nadvarlat, prostaty, děložního hrdla nebo i některých kloubů. Chlamydióza může vést až k neplodnosti, a to u obou pohlaví.

Tímto způsobem lze eliminovat i jiné infekční onemocnění, jako jsou Herpes nebo Mononukleóza.

Migréna

Migréna může být pro mnoho z nás nepříjemným blokem v našem životě. Některé z nás tato urputná bolest překvapí na pár hodin, jiné na pár dní. Určitě jste už vyzkoušeli „osvědčené triky“ jako přestat pít kofeinové nápoje, ztlumení světel, cvičení nebo chladný obklad na hlavu? Samozřejmě tyto triky neuškodí společně s mnoha dalšími, jako jsou dostatek spánku spojený s odpočinkem, masáže spánků, procházka na čerstvém vzduchu a zdravá strava bez léků obohacená nasycenými kyselinami Omega -3. Ano, to už jste slyšeli, společně s přídavkem „migréna je ze stresu“ atd. atp. bla bla bla….

Ano, ano to všechno už máte vyzkoušené a pravděpodobně už dokážete i odhadnout na jak dlouho k Vám tentokrát migréna přijde a jak dlouho asi musíte čekat, než zase odejde, že ano?

Nebyl by to nádherný život bez migrény? Nebylo by krásné zbavit se většiny nebo všech příznaků spolu s příčinami Vaší migrény?

Přijďte se zbavit migrény biorezonanční metodou

Většina klientů s migrénou má problémy s meridiány jater a ledvin společně s blokádou krční páteře, jazylky a prokrvením hlavy. Spousta žen má migrény z antikoncepce nebo z intolerance na mléko. To vše je možné zjistit s využitím biorezonance (pomocí přístroje Bicom Optima) a nastavit biorezonanční programy na harmonizaci a synchronizaci frekvenčních vzorců pro váš specifický případ.

Pamatujte si, každý má migrénu z něčeho jiného a proto lze pomocí biorezonanční metody každému jedinci vytestovat, určit a správnými biorezonančními programy upravit/utlumit/eliminovat příznaky společně s příčinami Vaší migrény.

Přijďte se zbavit bolesti a řekněte NE migréně.

Další možnosti využití biorezonance

 • akutní a chronické záněty sliznice trávícího systému včetně tenkého a tlustého střeva
 • revmatické potíže
 • potíže vnitřních orgánů
 • odstranění virů, bakterií(např. Borelie atp.), plísní a parazitů z těla
 • neurodermatitika
 • autoimunitní poruchy
 • hormonální nerovnováha
 • nedostatečná imunita různého původu
 • neinvazivní odstraňování bradavic
 • problémy akutní i chronické
 • eliminace závislosti, včetně kouření a alkoholismu
 • potlačení chuti na sladké – hubnutí
 • detoxikace organismu

Pro více informací navštivte prosím bicom-optima.cz nebo biorezonance.org
Důležité upozornění:

Biorezonanční metoda není klasická medicína. Biorezonance je alternativní metoda a nenahrazuje klasickou medicínu. Taktéž mé pracoviště nefunguje jako klasická ordinace, já nejsem lékař a proto také nenahrazuji Vašeho klasického lékaře.

Děkuji za pochopení

Bc. Jana Ryšková
Certifikát Bicom-optima
Certifikát sady KTT a baňkování
Certifikát Hammerovy ložiska
Certifikát pohybový aparát, eliminace alergií
Certifikát biorezonance ve veterinární medicíně
Certifikát buněčná ahormonální terapie
Certifikát
Certifikát systematika práce s přístrojem Bicom