S čím Vám pomůže biorezonanční terapie

Diagnostické možnosti

 • všeobecné alergeny – pyly, prach, zvířecí chlupy (srst)
 • napadení viry, bakteriemi, plísněmi a jinými parazity
 • psychická zátěž, zátěž toxiny a těžké kovy
 • nedostatek minerálů a vitamínů v tělě
 • potravinové alergeny, testování alergických reakcí na běžné potraviny
 • zátěž geopatogenních zón

Terapeutické možnosti

Alergie

Biorezonanční terapie Vám nabízí už po 20 let řešení jak se zbavit alergie. S přístrojem Bicom Optima je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků alergie diagnostikovat a léčit. Biorezonance funguje na bázi fyzikální medicíny s pomocí certifikovaného přístroje Bicom Optima. Tato terapie je bezbolestná. Frekvenční vzorek pacientova alergenu je načten a pomocí elektrod a elektromagnetického vlnění změněn tak aby eliminoval reakce na daný alergen, popřípadě jej uplně vyrušil. S eliminací alergií má biorezonance opravdu vysokou úspěšnost - průměrně 80% pacientů je zcela vyléčeno. Tato metoda je vynikající pro děti obvzvláště pro absenci vedlejších účinků.

Na světě je mnoho druhů alergií od alergie na zvířata, pyl, slunce až po rozmanité potravinové alergie...
Pokud znáte svůj konkrétní alergen (např.: srst Vašeho domácího mazlíčka, domácí prach, konkrétní potravinu ...), přineste ho s sebou ať můžeme terapii zaměřit přímo na něj a tím Váš specifický alergen nejlépe eliminovat.

Mnohem více informací najdete na stránce Eliminace Alergií pomocí biorezonance

Astma

Astma, pochází z řeckého slova Ásthma neboli „lapání po dechu“, je to běžné chronické zánětlivé onemocnění dýchacích cest. Mezi symptomy patří sípání, dušnost, svírání hrudi a kašel. Příčin astmatu může být více. Velmi často se jedná o alergii na pšenici, případně lepek a s ní související alergii na plíseň Aspergilus, ale i alergie pylové, na roztoče a prach, zvířecí srst, méně často alergie potravinové a jiné.

Příčinou vzniku alergie je poškození sliznice střeva nejčastěji plísňovou infekcí, ale také bakteriemi, parazitynebo alergeny (jako jsou chlamydie, plicní motolice nebo pyly). Západní medicína dovede astma léčit, ale ne vyléčit. Tímto vzniká chronická vleklost astmatických problémů a tímto i následná chronická zátěž na průdušky, plíce i srdce. Nedostatečná imunita je příčinou většiny chorob jak je to i v tomto případě.

Biorezonance dokáže zjistit a řešit onemocnění a jeho příčiny jakož i eliminovat alergie a ve většině případů je úplně odstranit. Biorezonance detoxikuje a posílí Vaše tělo, postižené orgány, ledviny a játra a zvýší obranyschopnost organismu, vitalitu a redukuje stres.

Biorezonanční terapie nezatěžuje Váš organismus, je bez vedlejších účinků, probíhá zcela bez léků a proto je vynikajícím řešením i pro Vaše děti.

Borelióza

Bakterie Borrelia je na člověka přenesena kousnutím nejen infikovaného klíštěte, ale i jiného hmyzu. Mezi počáteční příznaky patří zvýšená teplota či horečka,bolest hlavy, únava, deprese, bolest svalů či kloubů a charakteristická kruhovitá vyrážka. V případě neléčení nemoci zahrnují další symptomy klouby,srdce a centrální nervovou soustavu. Ve většině případů odezní infekce a její příznaky po léčbě antibiotiky, zejména pokud je nemoc podchycena v raném stádiu. Její záludnost spočívá v tom, že není vždy odhalitelná laboratorním vyšetřením krve, protože se dokáže v těle maskovat a čekat na příležitost (snížená imunita), aby se znovu pomnožila. V této fázi bohužel není léčba antibiotiky úspěšná.

V léčbě boreliózy se stále více pacientů uchyluje k biorezonanční metodě, která dokáže borelie v těle zjistit a zlikvidovat i ve stadiu bez symtomů. Součástí terapie je posílení detoxikačních orgánů, zejména jater, plic, ledvin, stimulace lymfatického systému a posílení imunity.

Tímto způsobem lze léčit i jiné infekční onemocnění, jako jsou Herpes nebo Mononukleóza.

Chlamydie

Chlamydie spadají do skupiny infekčního onemocnění bakterií chamydia trachomatis nebo chlamydia pneumonie. Bohužel léky užívané při tomto onemocnění fungují pouze v ranném 1.stadiu (stadium 2 a 3 jsou chronické a nedají se již léčit antibiotiky). Jelikož většina pacientů je dlouhodobě bez jakýchkoliv symptomů této nemoci je těžké vůbec léčit chlamydie v 1. stadiu. Většina pacientů se léčí až v chronickém stavu kde už antibiotika potlačí pouze přechodné vedlejší účinky, avšak neléčí, chlamydie zůstávají v buněčném základu Vašeho těla a dále propukají a tropí neplechu. Zde se Vám otevírají dveře pro biorezonanční terapii, která dokáže diagnostikovat a zcela vymítit i vleklé a chronické chlamydie a pomocí upraveného frekvenčního vzorku vyvézt chalmydie z organismu. Tento postup je nutno aplikovat opakovaně, až do úplného vymítění.Tato terapie je bezbolestná, bez vedlejších účínků, bez léků a vysoce úspěšná.

Chamydie se dělí na dva druhy, jsou velmi nebezpečné a napadají zejména močopohlavní orgány, plíce posléze srdce, mozek a klouby. Je odhadováno, že více než 30% populace je nakaženo chamydií.

Patří mezi nejrozšířenější druh chalmydií a napadá dýchací cesty a plíce a šíří se kapénkově. Pokud máte oslabený imunitní systém, můžete chlamydií onemocnět stejně jako chřipkou aniž byste věděli, že jste nemocen.

Je způsobená pohlavní infekcí a přenáší se nechráněným pohlavním stykem. 50% žen a 80% mužů nepociťuje žádné příznaky, přestože jsou infikováni. Tato chalmydie způsobuje zánět močové trubice, nadvarlat, prostaty, děložního hrdla nebo i některých kloubů. Chlamydióza může vést až k neplodnosti, a to u obou pohlaví. Je nutno, aby se souběžně léčili oba partneři.

Tímto způsobem lze léčit i jiné infekční onemocnění, jako jsou Herpes nebo Mononukleóza.

Migréna

Migréna může být pro mnoho z nás nepříjemným blokem v našem životě. Některé z nás tato urputná bolest překvapí na pár hodin, jiné na pár dní. Určíte jste už vyzkoušeli „osvědčené triky“ jako přestat pít kofeinové nápoje, ztlumení světel, cvičení nebo chladný obklad na hlavu? Samozřejmě tyto triky neuškodí společně s mnoha dalšími, jako jsou dostatek spánku spojený s odpočinkem, masáže spánků, procházka na čerstvém vzduchu a zdravá strava bez léků obohacená nasycenými kyselinami Omega -3. Ano, to už jste slyšeli, společně s přídavkem „migréna je ze stresu“ atd. atp. bla bla bla….

Ano, ano to všechno už máte vyzkoušené a pravděpodobně už dokážete i odhadnout na jak dlouho k Vám tentokrát migréna přijde a jak dlouho asi musíte čekat, než zase odejde, že ano?

Nebyl by to nádherný život bez migrény? Nebylo by krásné zbavit se většiny nebo všech příznaků spolu s příčinami Vaší migrény?

Přijďte se zbavit migrény biorezonanční metodou

Většina pacientů s migrénou má problémy s meridiány jater a ledvin společně s blokádou krční páteře, jazylky a prokrvením hlavy. Spousta žen má migrény z antikoncepce nebo z intolerance na mléko. Toto vše je možné diagnosticky vytestovat biorezonancí (pomocí terapeutického přístroje Bicom Optima) a nadstavit terapeutické biorezonanční programy na harmonizaci a synchronizaci frekvenčních vzorců pro váš specifický případ.

Pamatujte si, každý má migrénu z něčeho jiného a proto lze pomocí biorezonanční metody každému jedinci vytestovat , diagnostikovat a terapií upravit/utlumit/eliminovat příznaky společně s příčinami Vaší migrény.

Přijďte se zbavit bolesti a řekněte NE migréně. Přijďte na terapii na míru.

Další terapeutické možnosti

 • akutní a chronické záněty sliznice trávícího systému včetně tenkého a tlustého střeva
 • revmatické potíže
 • potíže vnitřních orgánů
 • odstranění virů, bakterií, plísní a parazitů z těla
 • neurodermatitika
 • autoimunitní poruchy
 • hormonální nerovnováha
 • nedostatečná imunita různého původu
 • neinvazivní odstraňování bradavic
 • problémy akutní i chronické
 • eliminace závislosti, včetně kouření a alkoholismu
 • potlačení chuti na sladké – hubnutí
 • detoxikace organismu

Výsledky pozorování a léčení pomocí biorezonanční terapie

Název nemoci případů celkem vyléčení evidentně efektivní efektivní neefektivní poměr vyléčených / míra celkové efektivity
Ekzém 40 34 4 2 0 85% až 95%
Kopřivka 26 19 5 1 1 73% až 92%
Infekční dermatitida 18 15 1 1 1 83% až 89%
Neurodermatitida 3 1 1 1 0 33% až 67%
Alergická rhinitida 20 16 1 2 1 80% až 85%
Astma 46 34 5 5 2 74% až 85%
Celkem 154 120 17 12 5 78% až 89%
Pro více informací navštivte prosím bicom-optima.cz nebo biorezonance.org
Certifikát Bicom-optima
Certifikát sady KTT a baňkování
Certifikát Hammerovy ložiska
Certifikát pohybový aparát, eliminace alergií
Certifikát biorezonance ve veterinární medicíně
Certifikát buněčná ahormonální terapie
Certifikát
Certifikát systematika práce s přístrojem Bicom