Omlouvám se, ale požadovaná stránka nebyla nalezena, snad zde i přes tuto malou komplikaci najdete vše co Vás zajímá.

Biorezonance

Potřebujete se zbavit chronického problému, alergie, závislosti atd.? Jste tu správně. Cílem biorezonanční metody je osvobození těla od rušivých, patologických vlivů v míře potřebné k uzdravení a k opětovné aktivaci vlastních obranných sil těla.

Jak to funguje »

Odvykání kouření

Chcete přestat kouřit a nedaří se Vám to? Přijďte si ke mě potlačit fyzickou závislost (abstinenční příznaky na nikotinový hlad) a eliminujte svou závislost na kouření. Úspěšnost této metody je až 95%.

Chlamydie

Chlamydie spadají do skupiny infekčního onemocnění, a jsou léčitelné antibiotiky pouze v ranném stadiu. Většina pacientů se jde léčit až v chronickém stádiu, toto lze eliminovat pouze biorezonancí.

Migréna

Nebyl by to nádherný život bez migrény? Nebylo by krásné zbavit se většiny nebo všech příznaků spolu s příčinami Vaší migrény? Pomocí biorezonance ucítíte změnu již po prvním sezení. Osvobod´te se!

Alergie

S alergií má biorezonance vysokou úspěšnost (ø80% klientů je zcela zbaveno alergií). Tato metoda je vynikající obzvláště pro děti pro absenci vedlejších účinků. Přijďte si eliminovat Vaše alergeny již dnes.

Certifikát Bicom-optima
Certifikát sady KTT a baňkování
Certifikát Hammerovy ložiska
Certifikát pohybový aparát, eliminace alergií
Certifikát biorezonance ve veterinární medicíně
Certifikát buněčná ahormonální terapie
Certifikát
Certifikát systematika práce s přístrojem Bicom