Alternativní psychosomatické poradenství, diagnostika a terapie

S pomocí bachových květových esencí a biorezonance

Autor metody Dr. Edward Bach dlouhodobě studoval rostliny a byliny z nichž vybral 38 základních rostlin, které pomáhají lidem navrátit rovnováhu emočních a fyzických sil. Bachovy květové esence působí na negativní emoce jako jsou: obavy, strach, pochybnosti, sobeckost, nenávist, deprese, posedlost, žárlivost, nedostatečné sebevědomí, naprostá vyčerpanost, přílišná starost o druhé, panika, šok, nejistota, pýcha, zahořklost apod. Ty často vedou k blokaci energie a tím i k možnému propuknutí emocí. Esence pomáhají odstranit zablokovanou energii, a tím se člověk dostane zpět do vyváženého duševního stavu. Proto je také někdy tato metoda nazývána léčbou obnovením harmonie vědomí.

Metodou Biorezonance (pomocí terapeutického přístroje BICOM Optima a Bachových esencí) pomáhám odstranit tyto negativní emoce a maximálně je eliminovat. Veškerý důraz se klade k danému psychickému či zdravotnímu problému.

S pomocí životního poradenství

Tato terapie je individuální a probíhá formou různých technik odkrýváním aspektů Vašeho duševního chování které jsou většinou příčinou psychických poruch. S klientem se snažím najít příčinu tohoto chování a poté řešit současné problémy, vytýčit a dosáhnout klientovy cíle a očekávání.

Všechny terapie probíhají v prostředí soukromé poradny a jsou absolutně diskrétní se zárukou mlčenlivosti.
Certifikát Bicom-optima
Certifikát sady KTT a baňkování
Certifikát Hammerovy ložiska
Certifikát pohybový aparát, eliminace alergií
Certifikát biorezonance ve veterinární medicíně
Certifikát buněčná ahormonální terapie
Certifikát
Certifikát systematika práce s přístrojem Bicom