Zdravé doplňky výživy s výtažky houby Reishi

Co je Reishi?

Houba Reishi (také známá jako Ganoderma nebo Lingzhi) je legendami opředená houba dlouhověkosti a považuje se za vynikající léčivou rostlinu. Je prvním lékem bez vedlejších účinků i při dlouhodobém užívání. Podporuje obranyschopnost organismu, účinně pomáhá předcházení chorob a uchování zdraví. Reishi účinkuje i na nejslabší, nejchoulostivější místa lehce nemocného člověka; u skutečně nemocného potom problém zachycuje v jeho kořenech a umožňuje uzdravení.

Podrobnější informace najdete na mé stránce u DXN.

Základní medicínské účinky Reishi:

 • Snižuje obsah cholesterolu a volných tuků v krvi
 • Snižuje hladinu krevního cukru a reguluje činnost slinivky (pankreatu)
 • Snižuje obsah lipidů v krvi a stabilizuje membrány červených krvinek
 • Jelikož obsahuje adenosin, může omezovat hromadění krevních destiček, rozkládat trombiny (krevní sraženiny) a omezovat vznik trombózy
 • Optimalizuje činnost kůry nadledvinek
 • Podporuje obranyschopnost organismu a účinnost imunitního systému
 • Zpomaluje stařecký pokles mozkových funkcí
 • Omezuje vedlejší účinky antialergických přípravků
 • Zabraňuje vzniku alergií následkem působení antigenů, a tím omezuje vylučování histaminů buňkami
 • Přispívá k prevenci vzniku nádorových onemocnění a blokuje látkovou výměnu nádorových buněk:
  • Zabraňuje náhlým úmrtím pacientů s nádorovou chorobou následkem tumorové embolie
  • Omezuje vznik trombózy, rozpouští trombiny, zvyšuje účinnost protinádorových léčiv
  • Snižuje bolest způsobovanou rakovinou

Výběr produktů s výtažky Reishi:

Lingzhi Černá káva

Černá káva DXN Lingzhi 2 v 1 je vyrobena podle ojedinělé receptury z nejkvalitnější instantní kávy a extraktu z Ganodermy. Černá káva DXN Lingzhi neobsahuje cukr.

Balení obsahuje 20 sáčků po 4,5g a jednotková cena je 430Kč

DXN Cream Coffee

DXN Cream coffee je vyrobena z nejkvalitnější instantní kávy a výtažku ganodermy. DXN Cream Coffee neobsahuje cukr, ale obsahuje sušenou rostlinnou smetanu bez obsahu mléka,což jí dodává lahodnou, hedvábnou chuť.

Balení obsahuje 20 sáčků po 4,5g a jednotková cena je 415Kč

Čokoláda

DXN Čokoláda je vyrobená z nejkvalitnějšího kakaa a z výtažku Ganodermy. Ke konzumaci ji nabízíme v práškové formě, která Vás bude rozmazlovat čokoládovou chutí. Stačí porci nasypat do šálku s horkou vodou, promíchat a vychutnat si osvěžující nápoj, který je vhodný pro celou rodinu!

Balení obsahuje 20 sáčků po 32g a jednotková cena je 555Kč

Reishi Gano Čaj

Čaj DXN Reishi Gano nemá jen dobré vlastnosti čaje: při pravidelném užívání nás ozdravuje i přídavkem vysoce kvalitního Reishi Gano prášku. Čaj DXN Reishi Gano neobsahuje konzervanty, syntetická barviva ani ochucovadla.

Balení obsahuje 20 sáčků po 2g a jednotková cena je 475Kč

RG 30 kapslí

Reishi Gano (RG) je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Zpracovaná Ganoderma lucidum se získává z 90-ti denní červené houby. Každodenní konzumace Reishi Gano (RG) všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu.

Balení obsahuje 30 kapslí po 270mg a jednotková cena je 370Kč

GL 30 kapslí

Ganocelium (GL) obsahuje Ganodermu lucidum. Od Reishi Gano se liší tím, že se získává z 18-ti denního mycelia Ganodermy lucidum. Mycelium je bohaté na polysacharidy, organické germanium, vitamíny a minerální látky. Má vynikající účinky na zlepšení všeobecné kondice

Balení obsahuje 30 kapslí po 450mg a jednotková cena je 370Kč

Další produkty zdravé výživy:

Spirulina tabletky

Spirulina je druh modro – zelené řasy, která obsahuje důležité proteiny, betakaroten, chlorofyl, antioxidanty, minerální látky a jiné stopové prvky nepostradatelné pro náš organizmus. Je to nejznámější zásaditá potrava, která pomáhá změnit stav oslabeného a překyseleného organizmu na zdravě zásaditý. Tabletky DXN Spirulina obsahují přírodní spirulinu, která dodává organizmu zdraví prospěšné a energetizující výživové látky.

Balení obsahuje 120 tabletek po 250mg a jednotková cena je 460Kč

Cordyceps kapsle

DXN Cordyceps kapsle se skládají ze 100% Cordyceps sinesis. Obsahuje velké množství výživných látek a bioaktivních sloučenin jako jsou kyselina cordycepsová, cordycepin, aminokyseliny, glutaminové kyseliny, polysacharidy, vitamín B12 a mnoho dalších. DXN Cordyceps kapsle je vzácný výživový doplněk, který pomáhá zvýšit vytrvalost a odolnost organizmu.

Balení obsahuje 60 kapslí po 450mg a jednotková cena je 1 325Kč

DXN Lion`s Mane tablety

Houba Korálovec ježovitý je vysoce výživná, vzácná rostlina, kterou v Číne a v Japonsku znají už stovky let. Obsahuje skoro všechny důležité aminokyseliny, je bohatá na minerální látky, polysacharidy, adenosiny, hericenony, erinaciny a bílkoviny. Pomáhá udržovat dobrý zdravotní stav. Tablety Lion`s Mane posilují trávicí soustavu a také nervový systém. Jejich užívání je velmi příjemné, jsou ideální i při cestování.

Balení obsahuje 120 tablet a jednotková cena je 770Kč

Spirulina cereální

Spirulina je všeobecně známá jako vyvážená potrava, obilniny obsahují vysoký obsah vlákniny, kterou doporučují odborníci na výživu. DXN Spirulina obilné vločky se připravují z nejkvalitnějších obilných vloček a prášku Spiruliny. Je to jeden z nejlepších, lehko dostupných potravinových zdrojů.

Balení obsahuje 30 sáčků po 30g a jednotková cena je 1 100Kč

Certifikát Bicom-optima
Certifikát sady KTT a baňkování
Certifikát Hammerovy ložiska
Certifikát pohybový aparát, eliminace alergií
Certifikát biorezonance ve veterinární medicíně
Certifikát buněčná ahormonální terapie
Certifikát
Certifikát systematika práce s přístrojem Bicom